Tanulóink válaszolnak: "Miért volt jó az olaszországi szakmai gyakorlat?"

admin küldte be 2023. 10. 11., sze – 22:00 időpontban

Azért tetszett az olaszországi gyakorlat, mert megismerhettem az olasz bölcsődék módszereit, illetve, mert egy kicsit felvehettem az olasz életérzést. Volt időnk utazni is, így felfedeztünk néhány olasz várost is.

Nyerges Bianka

Nekem az tetszett a legjobban, hogy kihívásokkal teli öt hétben volt részem. Nagy élmény volt számomra az egész kint öltött idő.

Albert Júlia

Azért volt jó, mert bepillantást nyerhetünk az olaszországi bölcsődei életbe. Nagy élmény volt, hogy több olasz városban is járhattam.

Bodó Panna Dominika

Az olaszországban töltött idő azért tetszett, mert megismertem egy új kultúrát és szokásaikat. A bölcsődei gyakorlat során megtanultam olasz dalokat.

Makra Blanka

Jó tapasztalat volt megismerni egy olaszországi bölcsődében folyó munkát. Ezáltal összehasonlíthattam az olasz és magyarországi bölcsődék működését.

Dezső Szilvia

Nekem az tetszett a legjobban, hogy megismerhettem egy új kultúrát. Nagy élmény volt, megismerni az ottani Kisgyermeknevelőket.

Neiszner Johanna Kamilla