Gólyatábor (2022.09.01-02.)

admin küldte be 2022. 09. 20., k – 10:40 időpontban

Hagyományosan idén is megszerveztük a nagysikerű gólyatáborunkat. Délelőtt gólyáink csoportfoglalkozások, kommunikációs tréningek során ismerkedtek egymással és az iskolával. Délutáni geoládás városnéző programunkat az időjárás miatt egy későbbi időpontra tettük át, így tanulóink kreatív és mozgásos foglalkozásokon vettek részt: sorversenyeken és labdajátékokban mérték össze állóképességüket. A vacsorát közösen készítették el, minden kiskukta kivette a részét a zöldségek előkészítésétől, a paprikás krumpli kavarásáig és kóstolásáig. Vacsora után a Szegedi Partfürdő Kemping és Apartman adott nekünk szálláshelyet. Az eső elálltával egy 6 km-es éjszakai túra várt rájuk. Másnap az iskola épületében társasjátékok keretében mértük fel a tanulók logikai, gyorsasági és verseny képességeit. A nap zárásaként érzékenyítő filmeket nézhettek diákjaink, melyek felkészíthetik őket az egészségügyi pálya szépségeire és nehézségeire. A napot támogatónk, a Pizza Forte felajánlásával, pizza partival zártuk. Az első hét során pedig a sárkányhajózás rejtelmeibe avattunk be diákjainkat.

004_golyatabor_2022