Sétával kezdtük az új évet (2022)

admin küldte be 2022. 01. 05., sze – 13:52 időpontban

seta01_2022

Normál esetben erdei kirándulás lett volna, de a vasárnapi terepbejárás után Ádándi-Kiss Gyula tanár és "ceremóniamester" javaslatára úgy döntött az iskola vezetése, akkora a sár, hogy hétfőn inkább erdőkerülés legyen a program. - Hattyúdal - fogalmazott röviden a nyugdíjba készülő, uszodából is jól ismert testnevelő tanár, aki ezúttal fájós lába miatt nem tudta teljesíteni a kört. Ment helyette az újságíró és körülbelül 300 gyerek. Akinek nem volt első órája, annak nem volt kötelező a program, ám sokan önként csatlakoztak a jó hangulatú, évindító, trécselős sétához. Az idei alternatív és sármentes útvonal a távközlési torony és a Tesco sarkának érintésével a lakóparkon keresztül haladt, majd az autószalonok után balra fordulva értek vissza az iskolához a diákok, akikhez sok tanár is csatlakozott.

seta02_2022

Forrás: www.delmagyar.hu (A teljes cikket lásd a https://www.delmagyar.hu/vezeto-hirek/2022/01/setaval-kezdtek-az-uj-evet webhelyen.)