Tájékoztató az étkezési rendszerről a 2021/22-es tanévben

admin küldte be 2021. 08. 26., cs – 21:38 időpontban

Tisztelt Szülők, kedves Tanulók!

2021. áprilisától, az SZTE fenntartásában lévő oktatási intézményekben, így iskolánkban is, egy új, elektronikus étkezési rendszer került bevezetésre, a Menzakártya! Ezzel a rendszerrel egyszerűbb lett az ebédrendelés-befizetés-lemondás menete, amely teljes egészében az online térben történik. Ennek megfelelően, a Menzakártya rendszer használata során kizárólag az online bankkártyás fizetésre van lehetőség!! A rendszer a fizetéshez, átirányítja Önöket a SimplePay fizetőoldalra, ahol erős hitelesítéssel, biztonságos módon történik az azonnali fizetés. Az online bankkártyás fizetésről a rendszer, a számlát is azonnal kiállítja, amely elérhető, az étkező Menzakártya profiljában.

Az új tanulóinknak, illetve azoknak a tanulóinknak, akik eddig nem vettek igénybe étkezést az iskolánkban, de szeretnének ebédelni, csupán annyi a teendőjük, hogy személyesen vagy e-mailben eljuttatják az alábbi adataikat az ügyintézőnek: Kovács Gyula (gazdasági iroda) kovacs.gyula@szte.hu

• neve
  • születési ideje
  • lakcíme
  • osztálya a 2021/22-es tanévben
  • oktatási azonosítója
  • szülő, gondviselő e-mail címe!
  • 50 vagy 100%-os kedvezmény igénybevétele esetén, az erről szóló igazolás, határozat, melyet a Kormányhivataloknál lehet beszerezni!

E-mail esetén, az igazolást, határozatot szkennelve, vagy lefotózva is küldhetik!

Az adatokat az ügyintézőnk rögzíti a Menzakártya rendszerben. Az adatrögzítést követően a rendszer automatikusan küld egy regisztrációs kódot illetve a rendszer használatához útmutatót a megadott email címre! Amennyiben kérdés merül fel, keressék ügyintézőnket a fenti email címen vagy személyesen az iskolában!

Diétás illetve húsmentes étkezés is igényelhető de ezek igénybevételéhez, hivatalos orvosi igazolás szükséges, az allergén összetevők megnevezésével!

Az ebéd térítési díjai 2021. szeptember 01-től:

• Normál ebéd teljes ára - 906 Ft.
  • Diétás ebéd teljes ára - 1.359 Ft.