Megyei divattervező rajzpályázat általános iskolások részére (2020/2021)

admin küldte be 2021. 05. 28., p – 16:06 időpontban

Ebben a tanévben is megrendezésre került intézményünkben a már hagyománnyá vált divattervező rajzpályázatunk, melyre a megyénkben lévő összes általános iskola pályázhatott. Idén rekord mennyiségű pályamunka érkezett, 175 tanuló alkotott a Varázslatos Cirkusz témájú felhívásunkra. A sok-sok színvonalas munka közül a zsűri nagyon nehezen tudott választani, ezért kilenc megosztott helyezés született, 3 fő 3. helyezett, 3 fő 2. helyezett, és 3 fő 1. helyezettet díjaztunk, valamint 25 darab különdíjat osztottunk ki.

1. helyezettek:

• Fülöp-Tanács Fanni 7.o. (Ádám Jenő Ált. Isk. AMI, felkészítő tanára Sándor Mónika)
  • Szekeres Gabriella 8.o. (Gedói Ált. Isk. AMI, felkészítő tanára Bata Anikó)
  • Varga Nóra 7.o. (Mórahalmi Alapfokú Művészeti Iskola, felkészítő tanára Koisné Kőrösi Rozália)

2. helyezettek

• Bönde Boglárka 8.o. (SZTE Juhász Gyula Gyakorló Ált. Isk, felkészítő tanára Chabracsek Terézia)
  • Gyuris Boróka 7.o. (SZTE Juhász Gyula Gyakorló Ált. Isk, felkészítő tanára Zanin-Kasza Ilona)
  • Lippert Kira Fanni 7.o. (Szegedi Zrínyi Ilona Ált. Isk., felkészítő tanára Harmati-Kerekes Angelika)

3. helyezettek

• Batka Laura Sára 5.o. (SZTE Juhász Gyula Gyakorló Ált. Isk, felkészítő tanára Fodor Éva)
  • Major Petra 8.o. (SZTE Juhász Gyula Gyakorló Ált. Isk, felkészítő tanára Chabracsek Terézia)
  • Molnár Vanda Dorina 6.o. (Makói József Attila Gimn. Ált. Isk., felkészítő tanára Kocsisné Maráczi Margit)